Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nur Yerlitaş meme kanserine yakalandı
Nur Yerlitaş meme kanserine yakalandı
Dün akşam soysal medya hesabından kafa karıştıran bir paylaşım yapan Nur Yerlitaş'ın meme kanserine yakalandığı ortaya çıktı.
Magazin 12 Ekim 2016 - 11:11

Bu sabah sizlerle ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın ciddi bir hastalığı olduğunu söylemiştik. 61 yaşındaki Yerlitaş’ın meme kanserine yakalandığı ve bu durumu ‘tesadüfen’ öğrendiği ortaya çıktı. Ünlü modacı bugün ameliyat olacak.

KANSER OLDUĞUNU TESADÜFEN ÖĞRENDİ!

Ünlü modacı meme küçülme ameliyatı için gittiği hastanede yapılan muayene ile tesadüfen kanser olduğunu öğrendi. Memesinde kitle tespit edilen Nur Yerlitaş’a yapılan detaylı kontrollerin ardından ‘meme kanseri’ teşhisi kondu. Hastalığın ilk evresinde olan Yerlitaş’ın ameliyata gireceğini ‘Duymayan Kalmasın’ adlı programa katılan Mehmet Ali Erbil şöyle açıkladı:

MEHMET ALİ ERBİL'DEN NUR YERLİTAŞ AÇIKLAMASI:

‘Duymayan Kalmasın’ programına telefon ile bağlanan Mehmet Ali Erbil: “Nur’un en büyük şansı hastalığın daha birinci evresinde kontrole gitmesidir. Sağ göğsünde var kist, bugün öğle saatlerinde ameliyata alınacak, morali çok iyi… Herkese, hepinize çok selamları var” dedi.

 

İLGİLİ HABERMeme ağrısı meme kanseri belirtisi mi?Meme ağrısı meme kanseri belirtisi mi?

İLGİLİ HABERNur Yerlitaş'tan kötü haber!Nur Yerlitaş’tan kötü haber!

Son güncelleme: 14:20 - 12.10.2016