Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nur Yerlitaş’ın gizemli aşkı
Nur Yerlitaş’ın gizemli aşkı
Geçtiğimiz günlerde kanser nedeniyle ameliyat olan Nur Yerlitaş, sağlığına kavuştu ve jüri koltuğundaki yerini aldı. Duygusal tavırlarıyla dikkat çeken Yerlitaş, gizemli aşkını açıkladı.
Magazin 23 Kasım 2016 - 16:37

7. sezona başlayan ‘İşte Benim Stilim’de Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu’nun “sende bir haller var, aşık mısın” sorusuyla gelen baskılara dayanamadı ve esrarengiz aşkını açıkladı. Adının Kemal olduğunu söylediği aşkının kendisini terk ettiğini belirterek, ‘severek gitti’ ifadelerini kullandı.

Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Öykü Serter’in baskılarına dayanamayan Yerlitaş, kendisini harap eden aşkına dair bazı ipuçları verdi. Ser verip sır vermeyen Nurella’nın ağzından adeta kerpeten ile laf alındı. Kemal ismindeki eski aşkının son uçağa binerek gittiğini ve bir daha dönmediğini söyledi. Ayrıca İstanbul’da yaşamadığını ve kendisi için “o bir sahil çocuğu” diyerek daha da önemli bir ipucu vermiş oldu. Nur Yerlitaş ısrarla diğer jüri arkadaşlarını ayrıldıklarına ikna etmeye çalışsa da başarılı olamadı.

İLGİLİ HABERNur Yerlitaş taburcu olduNur Yerlitaş taburcu oldu

Son güncelleme: 16:43 - 23.11.2016