Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nur Yerlitaş’tan ‘Oya Aydoğan’ı çabuk unuttun’ diyenlere yanıt
Nur Yerlitaş’tan ‘Oya Aydoğan’ı çabuk unuttun’ diyenlere yanıt
Nur Yerlitaş, sosyal medyadan 'Oya Aydoğan'ı çabuk unuttun' diyenlere sert bir yanıt verdi.
Magazin 28 Mayıs 2016 - 15:30

Nur Yerlitaş, Oya Aydoğan'ın cenazesinden bir süre sonra bir videoda eğlenirken görüldü ve sosyal medyada büyük tepki aldı! “Renkli Sayfalar” programına telefonla bağlanan Nurella bu tepkilere sert açıklamalarda bulundu!

Geçtiğimiz hafta aramızdan ayrılan Oya Aydoğan’ın yakın arkadaşı Nur Yerlitaş’ın katıldığı bir gecede eğlenirken görüntülenmesi sosyal medya üzerinde tepki çekti. ‘Oya Aydoğan’ın acısını ne çabuk unuttun’ şeklinde yorumların hedefi olan Yerlitaş eleştirilere cevap verdi.

‘CEHENNEMDE YANSINLAR’

“Instagram’a çiçek koyuyorum, yorum yapıyorlar. Atölyemi koyuyorum, aynı şekilde. Eski imza gününün fotoğrafını alıp, ‘yuh sana’ diyorlar. Ben bu insanları anlayamadım. O görüntüde göbek atmıyorum. Hepimiz ayaktaydım, arkadaşımla birlikte bir hareket yapıyoruz. Acılar içte yaşanır. Hayata çok profesyonelce bakıyorum. Cenazede hiç şov yapmadım, tabutun üstüne kapanmadım. Hastanede yattım, ama hiç kimse duymadı. Acımı hala içimde yaşıyorum. Hayat devam ediyor. Bana hakaret yazıyorlar. O kötü kalpli insanlar var ya, cehennemde yansınlar. Sosyal medyadan hakaret edenleri hiç takmıkyorum. Hangi cehennemden, hangi cennetten yazıyorlar? Bu nasıl bir şey?”