Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nurana Bagieva Göç Zamanı’ndan ayrıldı
Nurana Bagieva Göç Zamanı’ndan ayrıldı
‘Göç Zamanı’ dizisinin önemli karakterlerinden olan Nurana Bagieva ani ayrılığıyla kafalarda soru işareti uyandırdı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 6 Nisan 2016 - 07:25

Başrollerinde Vahide Perçin ve Talat Bulut’un rol aldığı ‘Göç Zamanı’ dizisi yakın tarihte ekranlara gelmiş olmasına rağmen reytinglerdeki kan kaybını sürdürüyor. Dizide Hande karakteriyle ekranlara gelen ve önemli karakterden biri olan Nurana Bagieva’nın sürpriz bir şekilde diziden ayrılması kafalarda soru işareti bırakmıştı.

Güzel oyuncunun diziden sürpriz bir şekilde ayrılması dizinin fanlarını sosyal medyada hareketi geçirerek tt listesine sokarken, Bagieva’nın neden ayrıldığının sorusu daha sonra ortaya çıktı. Dizinin reytinglerdeki düşüşüyle beraber öpüşme ve sevişme sahnelerini sıklaştıran dizinin senaristlerinin baskısından bunalan güzel oyuncu, sıkıntısını dile getirmesiyle diziden kovulduğu öğrenildi. Kısa bir sürede sözleşmesi fesh edilen güzel oyuncu, konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: “2 adamla birden sevişme sahnem vardı. Biri babam yaşındaki Talat Bulut, diğeri Arnavut oyuncu Şüküri Çavuşay. Rahatsız oldum. Talat Bulut zorlandığımı hissedince bana yardım etti. Sahneyi yumuşattı. Ama baktım yine iki erkekle sevişme sahnesi yazılmış. Karşı çıktım. Senaristler de hemen bana ölüm sahnesi yazdı ve diziden çıkarıldım” dokuz hafta içinde altı senarist değiştiren dizi böylelikle önemli bir kan kaybı yaşamış oldu. 

 

Son güncelleme: 09:54 - 06.04.2016
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 6 Nisan 2016 - 07:25