Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nurgül Yeşilçay artık ölümsüz
Nurgül Yeşilçay artık ölümsüz
Güzel ve başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay, Paramparça dizisinden ayrıldıktan kısa süre sonra ölümsüzlüğünü ilan etti.
Magazin 25 Ocak 2016 - 09:00

Paramparça dizisiyle yaşadığı başarıyı uzun bir süre devam ettiren ve geride bıraktığımız haftalarda sette Erkan Petekkaya ile yaşadığı gerginlik sonrası diziyi bırakma kararı alan Nurgül Yeşilçay sosyal medya hesabından kendisini çok mutlu eden bir gelişmeyi paylaştı.

Ani bir kararla diziyi bıraktıktan sonra yeni planlarıyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınan Nurgül Yeşilçay, sosyal medya hesabından ölümsüzlüğünü ilan etti.

Foto: Sosyal medya - Nurgül Yeşilçay

BALMUMU HEYKEL

Eskişehir'de açılan ve benzerlerine yurt dışında rastlanan balmumu heykel müzelerinden birinde kendi balmumu heykeli sergilenmeye başlayan Nurgül Yeşilçay, diziden ayrılma sürecinde yaşadığı stresi bu sayede atmış oldu. Nurgül Yeşilçay, bu mutluluğu, “Ölümsüz olmak, Türkiye'nin ilk ve en büyük balmumu müzesinde benim heykelim de yerini aldı.

Foto: Sosyal medya - Nurgül Yeşilçay

Teşekkürler Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Balmumu Müzesi” satırlarıyla paylaştı. Heykelin fotoğrafı kısa sürede çok sayıda beğeni alırken, Yeşilçay'ın bazı takipçileri heykelin başarılı oyuncuya benzemediği iddiasında bulundu.