Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nurgül Yeşilçay Paramparça’daki ölüm sahnesiyle ilgili konuştu
Nurgül Yeşilçay Paramparça’daki ölüm sahnesiyle ilgili konuştu
Nurgül Yeşilçay Paramparça dizisindeki son sahnesiyle ilgili şaşırtıcı bir açıklama yaptı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 11 Şubat 2016 - 07:38

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, Koruncuk Vakfının C&A ile yaptığı çalışmanın tanıtım yüzü oldu. Vakfın C&A ile yaptığı ve gelirin bir bölümün vakıfa kalacağı çalışmanın tanıtım lansmanı önceki gün Taksim Grand Hyatt otelde yapıldı.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK - Nurgül Yeşilçay
Lansman sırasında gazetecilerle sohbet eden Yeşilçay, Koruncuk vakfını ve yaptıklarını çok sevdiğini elinden geldiğinde yardım etmeye çalıştığını belirtti. ‘Paramparça'nın son bölümünde herkesi ağlatan Yeşilçay, sahneyi izlerken ağlamadığını söyledi. Yazın sinema filmi yapacağının bilgisini veren Yeşilçay,” Yaza sinema filmi çalışmamız var.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK - Nurgül Yeşilçay ilk aşkı olan resime dönüyor
Onun dışında resim benim ilk aşkım, tekrar yapmaya başladım. Yağlı boya çalışıyorum ileride sergi açmayı düşünüyorum” dedi. Türkan Şoray'ın veliahtı olarak gösterilen oyuncu, bir muhabirin,” Kendiniz bir film yapmak ve çekmek istemez misiniz?” şeklindeki sorusuna,” Bir dönem senaryo yazmaya çalıştım ama beceremedim, yönetmenlikse hiç yapabileceğimi sanmıyorum” diye cevap verdi.