Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz yıllar sonra yeniden bir arada
Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz yıllar sonra yeniden bir arada
Nurgül Yeşilçay, bir Özcan Deniz projesi olacak yeni bir filmle seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Magazin 10 Mayıs 2016 - 07:37

Paramparça dizisinden ani bir kararla ayrılmasının ardından halen mahkeme haberleriyle gündeme gelen ve geride bıraktığımız günlerde dizideki partneri Erkan Petekkaya tarafından mahkemeye verilen Nurgül Yeşilçay, tüm bu yaşananları üzerine sünger çekerek 13 yıl önceki ilk göz ağrısına dönüş yaptı.

nurgul-yesilcay-ic

Özcan Deniz’le birlikte ‘Asmalı Konak’ dizisinden 13 yıl sonra yeniden bir araya gelen Nurgül Yeşilçay bu defa bir dizi değil sinema projesi için buluştu Özcan Denizle. Senaryosunu ve yönetmenliğini Özcan Deniz’in yaptığı projeye evet diyen Nurgül Yeşilçay’ın oynayacağı filmin adı da adeta ikilinin kariyer çizgilerine bir atıf gibi duruyor. Asmalı Konak dizisiyle yıldızlarını parlatan ikilinin oynayacağı filmin adı ‘İkinci Şans’, çekimleri yakında başlayacak olan film şimdiden merak konusu.

nurgul-ic

ÖZCAN DENİZ’İN PAYLAŞIMI

Filmin senaryosunu yazan ve yönetmen koltuğunda oturan Özcan Deniz, yıllar sonra gelen bu ortalıkla ilgili bir paylaşımda da bulundu. İşte Deniz’in o satırları:  Önce bir fikirdi.Sonra mürekkep oldu, kağıt parçalarında belirdi. Birden kendi halindeki bir takım insanları etkiledi. En sonunda milyonlarca insana ulaşıp hayatlarını etkilemek istediğini söyledi. Bizde ona “#sinema ol o zaman bu isteğin olur” dedik.

Son güncelleme: 09:02 - 10.05.2016