Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nurgül Yeşilçay’dan eski dizisine imalı gönderme
Nurgül Yeşilçay’dan eski dizisine imalı gönderme
Balık keyfi yapan güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, ayrıldığı dizisi Paramparça'yı arada izliyormuş...
Magazin 8 Mayıs 2016 - 15:59

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, olaylı bir şekilde ayrıldığı ‘Paramparça' dizisine imalı bir göndermede bulundu. Kız kıza eğlenceye çıkan Yeşilçay, önceki akşam geldiği Arnavutköy Atlas Balık lokantasında felekten bir gece çaldı.

Mustafa DERYAHAN/SÖZCÜ

nurgulic

Yaklaşık 6 saat rakı balık keyfi yapan oyuncunun mekan çıkışı alkolü fazla kaçırdığı dikkatlerden kaçmadı. Aracına giderken sallandığı gözlenen Yeşilçay, gazetecilerle ayaküstü sohbet etti. Özcan Deniz'le oynayacağı sinema filminin çekimlerine iki gün içinde başlayacağını belirten oyuncu heyecanlı olduğunu söyledi. Erkan Petekkaya ile aralarındaki dava için hafta arası ifade veren Nurgül Yeşilçay, olayın yargı süresince konu hakkında konuşmayacağını belirtti.

Bir muhabirin eski rol aldığı diziyi izleyip izlemediğini sorması üzerine, “ara sıra bakıyorum, gayet güzel” şeklinde gülerek esprili bir cevap verdi. Diziden ayrılmasından sonra nasıl olduğunu soran bir gazeteciye Yeşilçay, hayatta başarılar diliyorum” şeklinde imalı bir cevap verdi. Yeşilçay'ın diziden ayrılmasından sonra ‘Paramparça ‘ izlenme oranında düşüş görülmüştü.