Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
O Hayat Benim 105. bölümde neler olacak? O Hayat Benim yeni bölüm fragmanı
O Hayat Benim 105. bölümde neler olacak? O Hayat Benim yeni bölüm fragmanı
İlgiyle izlenen dizi O Hayat Benim yeni bölümüyle bu akşam izleyici karşısında olacak. Konakta işler iyice karışacak, her şeyi öğrenen Efsun Arda'dan boşanacak mı? Kenan Erksan'ı içeri attıran Ateş'in öfkesi dinecek mi?
Magazin 16 Ekim 2016 - 09:11

Bu akşam ekrana gelecek olan O Hayat Benim’de heyecan yine dorukta. Başrollerinde Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray ve Oya Başar’ın yer aldığı dizinin yeni fragmanı yayınlandı.

Son bölümde Bahar’ı rehin alan Kenan Erksan yakalanıyor. Ateş’in Kenan’a duyduğu öfke dinmiyor. Ancak Kenan’ın yakalanması bile Bahar ile Ateş arasındaki gerginliğe çözüm olmuyor. Cemre Efsun’un hayatını karartmaya kararlıdır. Bunun için elinden geleni yapan Cemre yüzünden Efsun’un Arda’ya olan öfkesi dinmiyor ve Arda evden gidiyor. Konakta işler gün geçtikçe daha fazla karışıyor. Küçük Nuran ise evlatlık olduğunu öğreniyor ve tüm dünyası yıkılıyor. Ailesi parçalanan Efsun bu saatten sonra ne yapacak?

O Hayat Benim yeni bölümüyle bu akşam Fox TV ekranlarında olacak.

O HAYAT BENİM 105. BÖLÜM AYRINTILARI

Etrafı polisler tarafından çevrilen Kenan, Bahar'ı kolayca bırakmamaya kararlıdır. Ömer ise senelerdir peşinde olduğu Kenan'ın bir kez daha kaçmasına izin vermeyecektir. Ama Kenan'ın yakalanması bile Bahar'la Ateş arasındaki gerginliğin çözümü olmaz… Arda'nın hesabını veremediği gece ise Efsun'la evliliğini yıkıma sürükler. Efsun, Nuran'ı da alıp evi terk etmeye karar verir. Ama Arda ona izin vermez. Efsun ve çocukları yerine kendi gidecektir. Cemre'nin oyunları amacına ulaşmaktadır. Ama Cemre haddini aşan son bir hamle daha yapınca, Sultan nihayet harekete geçer. Konaktaki kadınların savaşı şiddetlenirken, bundan zarar geren yine çocuklar olacaktır. Nuran, kendisi ve ailesiyle ilgili öyle şeyler öğrenir ki dünyası altüst olur. Küçük kızın bu zor zamanda sığınabileceği sadece Bahar'la Ateş vardır…