Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
O isim Paramparça’dan ayrıldı
O isim Paramparça’dan ayrıldı
Ekranların beğenilerek izlenen dizisi Paramparça'nın kadrosunda ayrılık yaşandı.
Magazin 29 Kasım 2016 - 08:54

Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, Barış falay ve Mine Tugay'ın başrollerini paylaştığı “Paramparça” hafızalardan silinmeyecek olayların yaşanacağı 82’nci bölümü ile ekrana geldi. Diziye geçen sezon Harun’un halası Maide Hanım karakteriyle dahil olan usta oyuncu Hümeyra Akbay, rol gereği ölerek diziden ayrıldı. Hümeyra Akbay’ın rol aldığı son bölüm ekranlarda yayınlanırken rol arkadaşları Erkan Petekkaya ve Barış Falay, Instagram hesaplarından usta oyuncuya veda mesajları paylaştı. Erkan Petekkaya, veda mesajında Hümeyra Akbay için “Her şey için teşekkür ederiz. Sizinle çalışmak onurdu keyifti sevgili Hümeyra Akbay” derken Barış Falay ise, “Hümeyra Akbay seninle oynamak unutulmaz… iyi ki varsın…” dedi.

paramparca-5paramparca-6

İLGİLİ HABERErkan Petekkaya Paramparça dizisiyle ilgili final açıklamasında bulunduErkan Petekkaya Paramparça dizisiyle ilgili final açıklamasında bulundu