Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘O Ses Türkiye’ izdiham
‘O Ses Türkiye’ izdiham
'O Ses Türkiye' yarışmasının 4 finalisti alışveriş merkezinde hayranlarıyla buluştu.
Magazin 13 Mart 2016 - 15:01

‘O Ses Türkiye’ yarışmasının 4 finalisti, Tarık Sezer orkestrası eşliğinde önceki gün Capacity AVM'de hayranlarına muhteşem bir konser verdiler.

MustafaDERYAHAN/SÖZCÜ 

Birincisi Emre Sertkaya, Türkan Kürşad, Aziz Kiraz ve Tankurt Manas Farkındalık Stüdyosu'nun organizasyonuyla iki saat boyunca izleyenlerine doyumsuz bir müzik ziyafeti sundular. Konserin sunuculuğu ise Serhat Türkkan üstlendi.

Tankurt Manas kendi logosunun bulunduğu T-shirtleri sahneden fırlatınca, hayranlarını t-shirtlerden alabilmek için birbirini ezdi…

İLK GÜNDEN MENAJER KAPRİSİ!

Yarışmanın birincisi Emre Sertkaya, organizasyonun sonunda diğer arkadaşlarıyla 4'lü final yapmak istemedi. Akışta olmasına rağmen bu tavrı şaşkınlık yaratırken Sertkaya'nın menajerinden böyle bir talimat geldiği için 4'lü finale çıkmadığı öğrenildi.
Sahnenin arkasında yer alan kulis, konserin sonunda meydana gelen aşırı izdiham dolayısıyla yıkılma tehlikesi geçirirken, bazı dükkanların camlarının kırılması gözlerden kaçmadı…

Son güncelleme: 15:04 - 13.03.2016