Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
O Ses Türkiye jüri üyeleri kimler? Ne zaman başlıyor?
O Ses Türkiye jüri üyeleri kimler? Ne zaman başlıyor?
Yayınlandığı her döneme damga vuran O Ses Türkiye yakında TV8'de başlıyor. Peki, O Ses Türkiye jüri üyleri kimler ve ne zaman başlıyor?
Magazin 7 Eylül 2016 - 10:52

2011’den bu yana her bölümü fırtınalar estiren yarışma programı O Ses Türkiye yakında TV8’de başlıyor. Acun’un yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği programda bu sene sürpriz bir de gelişme yaşandı. Ebru Gündeş’in yerine bu sene jüri üyesi olarak Sibel Can katılıyor. Programın başlama tarihi ise 4 Ekim Salı günü…

ACUN DUYURDU

Sosyal medya üzerinden karşılıklı yapılan duygusal açıklamalarla O Ses Türkiye'deki jüri üyeliğini bıraktığını açıklayan Ebru Gündeş'in yerine kimin geleceği kısa sürede belli oldu. Hadise, Murat Boz ve Hakan-Gökhan Özoğuz'un yanında jüri koltuğunda oturacak isim Sibel Can olarak belirlendi. O Ses Türkiye'ye Sibel Can'ın dahil olduğunu Acun Ilıcalı Twitter'dan duyurdu.ebru gundes

Üç sezondur oturduğu jüri koltuğunu bu sene Sibel Can'a devredecek olan Ebru Gündeş ayrılığı; “O Ses Türkiye ise kocaman bir kadro benimle veya bensiz varlar ve hep de olacaklar inşallah… O yüzden içinde bulunduğum durumdan dolayı dostum Acun Ilıcalı'dan bu sene izin istedim kendisi de her zamanki desteğiyle beni anlayışla karşıladı. Acun ve Acun Medya -Tv 8 ailesi başta olmak üzere Hadise, Murat, Gökhan ve Hakan hepinize minnettarım, sizleri iyi ki tanıdım iyi ki hayatımdasınız ve çok seviliyorsunuz…” mesajı ile duyurmuştu.