Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
O Ses Türkiye şampiyonu belli oldu
O Ses Türkiye şampiyonu belli oldu
O Ses Türkiye yarışması şampiyonu Gökhan ve Hakan'ın ekibinden Emre Sertkaya oldu.
Magazin 3 Şubat 2016 - 00:26

Büyük heyecanın yaşandığı O Ses Türkiye final gecesinde, yarışmanın galibi Gökhan ve Hakan’ın takımından Emre Sertkaya oldu. O Ses Türkiye’de büyük bir final heyecanı yaşandı. O Ses Türkiye yarışmasının finaline kalan isimler Emre Sertkaya, Türkan Kürşad, Tankurt Manas ve Aziz Kiraz oldu.

 

Önceki gün yarı finale yükselen 4 isim, canlı yayında birbirinden güzel performanslar sergiledi. Finalin ilk turunu geçerek ikinci tura adını yazdıran ilk isim Emre Sertkaya, Aziz Kiraz ve Türkan Kürşad olurken, Ebru Gündeş’in takımından Tankurt ilk turda elenerek yarışmaya veda etti.

İŞTE EMRE SERTKAYA’YI BİRİNCİ YAPAN PARÇA

İkinci turda ise yarışmacılar performanslarına devam etti. İkinci turda yapılan oylamalara göre, Gökhan ve Hakan’ın takımından Emre ve Hadise’nin takımından Aziz, finale kalan iki isim oldu. Yarışmanın beğenilen isimlerinden Türkan ise, ikinci turu geçemeyince finale kalamadı.

MURAT BOZ YARI FİNALDE VEDA ETMİŞTİ

O Ses Türkiye yarı finalinde performansları sırasında, Murat Boz’un takımından kimse finale çıkmaya hak kazanamamıştı.

Son güncelleme: 10:31 - 03.02.2016