Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Of! Bu iyi olmadı
Of! Bu iyi olmadı
Eylül ayında yeni erkek arkadaşıyla Bodrum'da görüntülenen Şebnem Bozoklu, olayın hemen ardından eşi Emre İzer'den boşanmıştı. Bozoklu, önceki gece de oyuncu Kerem Fırtına’yla birlikte görüldü.
Emre ÇEVİK
Magazin 7 Ekim 2016 - 00:52

ÖNCE GALA SONRA EĞLENCE

Rol aldığı ‘Yok Artık 2' filminin vizyona girişi öncesi İstanbul Beyoğlu'ndaki Soho'da düzenlenen özel gösterime katılan Şebnem Bozoklu, gösterim sonrası ilerleyen saatlerde Cihangir'de görüntülendi. Oyuncu Kerem Fırtına'yla birlikte Jash Restaurant'a gelen Bozoklu, mekanın giriş katında değil, daha sakin bir bölümü olan üst katta oturdu.

Güzel oyuncunun görüntülendiğini fark edince paniğe kapılması "İkilinin arasında aşk mı var?" sorusunu gündeme getirdi.

ARALARINDA AŞK MI VAR?

Gözlerden uzak saat 03.00'e kadar oturan çift, daha sonra hesabı ödeyerek mekandan ayrıldı. Çıkışta flaşların patladığını gören ikili neye uğradığını şaşırdı. “Of bu iyi olmadı” Şebnem Bozoklu ve Kerem Fırtına, kendilerini bekleyen özel minibüse binerek Cihangir'den ayrıldı. İkilinin arasında aşk olup olmadığı, merak konusu…

Son güncelleme: 06:53 - 07.10.2016