Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ofsayta düştü
Ofsayta düştü
Almanya Milli Takımı’nın ve Arsenal’in yıldız futbolcusu Mesut Özil, İstanbul tatilinin ikinci gününde de gece gezmesine çıktı. Özil, sahalardaki hızını İstanbul gecelerine taşıdı.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 10 Kasım 2016 - 01:59

Almanya Milli Takımı'nın ve Arsenal'in yıldız futbolcusu Mesut Özil, İstanbul tatilinin ikinci gününde de gece gezmesine çıktı. Özil, sahalardaki hızını İstanbul gecelerine taşıdı.

 Mesut Özil kulübün merdivenlerinde tökezleyince arkadaşları devreye girdi. Arkadaşları futbolcuyu sıkıca tutarak yukarı çıkardı ve zorlukla aracına bindirdi.

İSTANBUL'daki ilk gecesinde Asmalımescit'teki bir kulübe giden Mesut Özil, ikinci gün Nişantaşı'nı tercih etti. Dokuz erkek ve iki kız arkadaşından oluşan kalabalık bir grupla Harbiye Sess'e giden Özil, sabah 04.00'e kadar eğlendi.

Futbolcu gece kulübünde sarışın bir kadınla yakından ilgilendi.

KULÜBÜYLE ARASI KÖTÜYMÜŞ

ALKOLÜN dozunu fazla kaçıran Mesut Özil, çıkışta arkadaşlarının yardımıyla ayakta zor durdu. Ünlü futbolcu mekanı zorlukla terk edip aracına bindirilirken arkadaşları, “Aman kötü bir şey yazmayın. Kulübüyle arası zaten kötü, dikkat edin” sözleriyle gazetecileri uyardı.

Özil'in arkadaşları futbolcunun yüzünü saklamak için adeta etten duvar ördü.

Çapkınlık turundaydı

Mesut Özil, önceki gece de Asmalımescit'teydi. Gece kulübünde birlikte eğlendiği sarışın güzeli ön kapıdan gönderirken kendisi arka kapıya yanaşan aracıyla ayrıldı. Futbolcunun arkasından gitme niyetinde olan sarışın güzel yüzünü saklamaya çalıştı. Özil'in kaldığı otele doğru giden genç kadın peşinden gelen gazetecileri atlatamayacağını anlayınca yönünü Maslak'a doğru çevirdi.