Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ogan Şenyolcu’nun Eda Erol’la çekilen fotoğrafları için para istediği ortaya çıktı
Ogan Şenyolcu’nun Eda Erol’la çekilen fotoğrafları için para istediği ortaya çıktı
Magazin gündeminin zirvesine Alişan-Eda Erol ayrılığı oturdu. İkilinin ayrılmasından çok Erol'un eski sevgilisinin de sürece dahil olması ikilinin arasındaki gerilimi iyice artırdı. Eski sevgili Ogan Şenyolcu'nun geçmişte Eda Erol ile çekilen fotoğraflarını medyaya satmaya çalıştığı ortaya çıktı.
Magazin 6 Eylül 2017 - 16:21

Alişan-Eda Erol ayrılığında şok üstüne şok yaşanıyor. Eda Erol’un Alişan’la birliktelik yaşama kararı aldığında Ogan Şenyolcu adlı kişiyle de ilişkisi olduğu ortaya çıkmıştı. Ancak Erol, Alişan hayatına girince Şenyolcu’yu terk etti ve telefonlarına dahi çıkmadı. Bu sırada Esra Erol’un yapım koordinatörü olan Şenyolcu’nun işine de son verildi.

ŞENYOLCU FOTOĞRAFLARI SATMAYA ÇALIŞMIŞ
Yaşananların ardından Ogan Şenyolcu’nun bazı medya kuruluşlarına giderek birlikteliği sırasında Eda Erol ile çekilen fotoğraflarını satmaya çalıştığı ortaya çıktı. Uçankuş’un haberine göre Şenyolcu, medya kuruluşlarından Eda Erol ile çekilen ve geçmişte aşk yaşadıklarını kanıtlar nitelikteki fotoğrafları için 30 bin dolar talep etti.

ESRA EROL VE EŞİ ARAYIP, “YALANLA’ DEDİ 
Öte yandan Şenyolcu’nun dün Eda Erol’un ablası Esra Erol ve eniştesi Ali Özbir tarafından arandığı öğrenildi. Şık Hayat’ın edindiği bilgiye göre Erol ve Özbir, Şenyolcu’dan geçmişte yaşanan birlikteliğini yalanlamasını istedi.

Son güncelleme: 16:25 - 06.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.