Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin’in birlikte katıldığı ilk davet
Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin’in birlikte katıldığı ilk davet
İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin ilk kez Banu Ilıcalı'nın düğününde birlikte boy gösterdi.
Magazin 26 Eylül 2016 - 15:01

TV 8’in patronu Acun Ilıcalı’nın mutlu günü. Ünlü televizyoncu’nun 24 yaşındaki kızı Banu Ilıcalı, önceki akşam Swiss Otel’de gerçekleşen nikah töreniyle hayatını Efe Ceyhun’la birleştirdi. Ünlülerin akın ettiği düğünde dikkat çeken detaylar vardı.

yagmur

Ünlü yapımcının kızının düğününün en dikkat çekici detaylarından biri de ilk zamanlar ilişkilerini yalanlayan, ancak daha objektiflere yakalanan Oğuzhan Koç ile sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’in rahat tavırlarıydı. İlk kez resmi bir davete katılan sevgililer, kameralar karşısında rahat tavırlarıyla dikkat çekti. Bu kez çekinmeyen Koç ve Tanrısevsin’in neşeli halleri de dikkat çekti.

İLGİLİ HABERAcun Ilıcalı büyük kızı Banu Ilıcalı'yı evlendirdiAcun Ilıcalı büyük kızı Banu Ilıcalı’yı evlendirdi

İLGİLİ HABERAcun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı'nun düğününe katılanlarAcun Ilıcalı’nın kızı Banu Ilıcalı’nun düğününe katılanlar

 

Son güncelleme: 15:03 - 26.09.2016