Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Okan Bayülgen Hakkı Devrim için yazdı
Okan Bayülgen Hakkı Devrim için yazdı
Okan Bayülgen, dostu ve uzunca bir dönem Televizyon Makinası adlı programda birlikte çalıştığı Hakkı Devrim'in vefatının ardından bakın neler yazdı.
Magazin 15 Haziran 2016 - 13:22

Türk basınının duayen isimlerinden Hakkı Devrim bugün 10.00 sıralarında hayatını kaybetti. Hakkı Devrim’in ölümü basın ve sanat dünyasında büyük üzüntüye neden oldu. Okan Bayülgen, Hakkı Devrim’in vefatının ardından ” “aklımı”,”hafızamı”,”gençliğimi” yitirdim.

İLGİLİ HABERHakkı Devrim Okan Bayülgen'le birlikte çıktığı Televizyon Makinası programını böyle anlatmıştıHakkı Devrim Okan Bayülgen’le birlikte çıktığı Televizyon Makinası programını böyle anlatmıştı

O bana gidenleri anlattı ben de yeni gelenlere onu anlatacağım” mesajını paylaştı. Okan Bayülgen, uzun yıllar programında daimi konuk olan Devrim’in ardından şunları yazdı: Hakkı ağabeyi, “aklımı”,”hafızamı”,”gençliğimi” yitirdim. O bana gidenleri anlattı ben de yeni gelenlere onu anlatacağım.

okan 88