Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Okan Bayülgen’den Diriliş Ertuğrul açıklaması
Okan Bayülgen’den Diriliş Ertuğrul açıklaması
Diriliş Ertuğrul dizisiyle ilgili yaptığı konuşması yüzünden eleştirilen Okan Bayülgen ilk defa konuştu
Magazin 16 Kasım 2016 - 08:48

Geride bıraktığımız günlerde düzenlenen Altın Kelebek Ödül töreninde sunuculuk yapan Okan Bayülgen’in ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisi hakkında yaptığı konuşma sonrası magazin dünyası karıştı. Kısa bir sürede özellikle sosyal medya üzerinden Okan Bayülgen’e karşı çok ciddi bir kampanya başlatıldı. Eleştiri oklarının hedefi olan Okan Bayülgen konuyla ilgili olarak Cengiz Semercioğlu’na konuştu. İşte Okan’ın açıklamaları: “Bu benim esprili tutumum, konuşma tarzım. Bundan dolayı da kimse alınmaz. Ben dizinin adını ön plana çıkarmak için tekrar tekrar söyledim. Kimseyi kırmayı istemedim. Kırdıklarım varsa özür dilerim”

İLGİLİ HABERErdoğan'dan Diriliş Ertuğrul yorumu ve Okan Bayülgen'e tepkiErdoğan’dan Diriliş Ertuğrul yorumu ve Okan Bayülgen’e tepki

OKAN BAYÜLGEN TEPKİ ÇEKEN KONUŞMASINDA ŞÖYLE KONUŞMUŞTU

“Bazı hatalar yapmıyor değiliz. Diriliş Ertuğrul dizisi ödül aldı, ancak konuşma yapma fırsatı bulamadılar ve bir hostesimiz tarafından sahneden çekilip götürüldüler. Bense Diriliş Ertuğrul’u hiç seyretmediğim için kendilerine söz vermek istiyorum. Diriliş Ertuğrul’u bundan sonra her gün seyredeceğim, yayınlanmasa bile ben onu izlemek için bekleyeceğim. Diriliş Ertuğrul’un yapımcı ve senaristi Sayın Mehmet Bozdağ’dan Diriliş Ertuğrul’u seyretmediğim için özür diliyorum. Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncularını programım başlar başlamaz konuk alacağım.

İLGİLİ HABER‘Diriliş Ertuğrul'u izlememek suç mu?‘Diriliş Ertuğrul'u izlememek suç mu?

İLGİLİ HABERDiriliş Ertuğrul'un senaristi Altın Kelebek ödülünü iade etti!Diriliş Ertuğrul’un senaristi Altın Kelebek ödülünü iade etti!