Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Okan Kurt’tan, Demet Akalın’a 500 bin liralık jest
Okan Kurt’tan, Demet Akalın’a 500 bin liralık jest
Karısı Demet Akalın'a yaptığı pahalı jestlerle dikkatleri üzerine çeken Okan Kurt, son yaptığıyla yine magazin gündemine oturdu.
Magazin 28 Kasım 2016 - 13:23

Evliliklerinde dört yılı geride bırakan Demet Akalın ve Okan Kurt çifti, magazin dünyasının da yakından takip ettiği örnek çiftler arasında yer alıyor. Birbirlerine olan aşklarını hemen her fırsatta gösteren, yaptıkları sosyal medya paylaşımlarıyla aşklarını cümle aleme ilan eden Demet Akalın ve Okan Kurt çifti arasında bir sevgi gösterisi daha yaşandı. Müzik kariyerinde 20. yılı yaşayan Demet Akalın’a eşi Okan Kurt’tan 500 bin liralık jest geldi.

demet-akalin-sli-d

BILBOARD PARALARI OKAN’DAN

Yeni albümü için çok daha büyük bir reklam kampanyası yürütmek isteyen Demet Akalın, müzik şirketinden İstanbul’un önemli noktalarına asılmak üzere devasa bilboardlar istemiş. Ancak bu işin maliyeti 500 bin lirayı bulunca, devreye Okan Kurt girmiş. Kurt daha önce de karısına aşkını göstermek için Sevgililer Günü’nde bir tırın üzerine ‘Seninle doğdum, seninle ölürüm, seni çok seviyorum karıcığım’ notunu düşmüştü. Okan Kurt ayrıca karısının son albümünden bir şarkıya çekilecek klibin masraflarını da üstleneceğini söylemişti.

İLGİLİ HABERDemet Akalın'dan Beyaz'la ilgili şaşırtıcı yorumDemet Akalın’dan Beyaz’la ilgili şaşırtıcı yorum

İLGİLİ HABERDemet Akalın, en iyi pop şarkıcısı sıralamasını açıkladıDemet Akalın, en iyi pop şarkıcısı sıralamasını açıkladı