Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Okan Kurt’tan Demet Akalın’a duygusal mesaj
Okan Kurt’tan Demet Akalın’a duygusal mesaj
Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt, bu ayın 23'ünde de geleneği bozmadı.
Burcu ÖZEN
Magazin 23 Mart 2016 - 15:38

Demet Akalın ve Okan Kurt çifti, özel hayatlarıyla gündeme gelmekten çekinmiyor. Hatta Kurt’un özel günlerde hazırladığı sürprizler ve aldığı hediyeler uzun süre gündemde kalıyor. Son olarak Okan Kurt, dünyaca ünlü markalara düşkünlüğüyle tanınan popçu Demet Akalın'a aldığı 75 bin liralık çantayla gündeme gelmişti.

Hediye konusunda abartıya kaçmaktan çekinmeyen Kurt, ‘Sevgililer Günü’nde özel bir TIR’ın üzerine “Seninle doğdum, seninle ölürüm. Seni seviyorum karıcığım”  yazısını yazdırmış ve bu sürpriz magazin gündeminde uzun süre konuşulmuştu.

Evliliklerinin üzerinden  dört yıl geçmesine rağmen, Okan Kurt , romantik sürprizlerine devam ediyor. Demet Akalın bugün eşinin gönderdiği beyaz gülleri Instagram’dan ‘her ayin 23’ü’ notuyla paylaştı.

Kurt’un gönderdiği çiçeklerin arasındaki notta ise, “Benim yüreği kocaman sevgilim, seninle evlendiğim güne şükürler olsun. Seni çok seven kocan” yazılıydı.