Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Çakır ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan ayrılıyor
Deniz Çakır ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan ayrılıyor
'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın final bölümünde vurulan başrol oyuncularından kimin diziye veda edeceği belli oldu.
Magazin 12 Temmuz 2016 - 15:30

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın sezon finalinde başrol oyuncularının vurulmasıyla izleyenler şok yaşamış, Oktay Kaynarca’nın sosyal medya paylaşımı da kafalar karışmıştı. Ancak beklenenin tersi oldu… Oktay Kaynarca ile başrolü paylaşan Deniz Çakır’ın diziden ayrılacağı kesinleşti. Yapım ekibi yeni başrol oyuncusu arıyor!

Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır'ın başrolü paylaştıkları ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin setinde başlayan aşkları sürpriz şekilde sona erdi. Aralarındaki sorunları çözemeyince ayrılmaya karar veren ikiliden Çakır’ın dizinin kadrosundan da ayrılacağı öğrenildi.

İLGİLİ HABEROktay Kaynarca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan ayrılacak mı?Oktay Kaynarca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan ayrılacak mı?

YENİ BAŞROL ARANIYOR!

Yeni başrol oyuncusu için arayış başlarken, Oktay Kaynarca bayram tatilini Bodrum'da geçirdi. Ayrılığın ardından oldukça üzgün olan Kaynarca'nın yakın çevresine “Tüm çabalarıma rağmen bu ilişkiyi kurtaramadım” dediği öğrenildi.

Son güncelleme: 15:52 - 12.07.2016