Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır ilişkisi son sürat ilerliyor
Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır ilişkisi son sürat ilerliyor
Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır arasındaki ilişki hız kesmeden devam ediyor.
Magazin 17 Mart 2016 - 08:32

Başarılı oyuncular Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde evli bir çifti canlandırmalarının yanı sıra gerçek hayatta da aşk yaşamaya başlamışlardı. Çift geçtiğimiz günlerde Ulus'taki Sunset adlı mekanda yemek yemiş yemeğe yakın dostları Metin Şentürk'te eşlik etmişti. Metin Şentürk kendi aracıyla arka kapıdan çifti kaçırarak görüntü alınmasını engellemiş ve tek başına mekandan ayrılıp Oktay Kaynarca, Deniz Çakır çiftini soran gazetecilere “Ben bir şey görmedim” diyerek espri yapmıştı.

OKTAY KAYNARCA ÇOK SİNİRLENDİ

Yine aynı ekip bu sefer Kuruçeşme'deki Les Ottoman'da yemek yiyerek dizinin yeni bölümünü izledi. Mekanda uzun süre zaman geçiren Oktay Kaynarca ve sevgilisi Deniz Çakır, kapı önünde ki araçlarını bineceği sırada Metin Şentürk'ün şoförü habercilerin kapıda olduğunu söyledi.

Bu durum karşısında oldukça sinirlenen Oktay Kaynarca mekanı seferber edip deniz yolunu kullandı. Görüntü vermemek için Anadolu Kavağı'na tekneyle geçen çifti Metin Şentürk'ün aracı aldı. Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın ilişkilerini saklamak için değil, Ankara'daki olaylar yüzünden görülmek istemediği öğrenildi.
Emre çevik