Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın zorlu kaçış planı
Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın zorlu kaçış planı
Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır yakalanmamak için zorlu kaçış yöntemleri denedi.
Emre ÇEVİK
Magazin 31 Ocak 2016 - 08:33

Baş rolünü paylaştıkları “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisi setinde aşk yaşamaya başlayan Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır önceki akşam Ulus Sunset’te yemek yediler.

Geçtiğimiz günlerde sabah vakti Kaynarca’nın evinden çıkarken görüntülenmeleri ile aşk yaşadıkları ortaya çıkan ikili, mekanda yaklaşık üç saat kaldılar. Yemek sonu mekandan çıkmaya hazırlanan sevgililer, dışarı basın mensuplarının kendilerini beklediğini öğrenince içeride bulunan Metin Şentürk’den yardım istediler.

İkili mekanın arka kapısından Ulus Parkı’na çıkan yoldan güvenliklerle yürüyerek Şentürk’ün gönderdiği minibüse binerek gazetecilere yakalanmadan kaçtılar. Parkın çıkış kapısının kilitli olmasından dolayı kapı üstünden atlamak zorunda kalan ikilinin, zorlu kaçışları çok konuşulacağa benziyor.

Kaynarca ve Çakır’ın kaçmasına yardım eden sanatçı Metin Şentürk, çıkışta gazetecilerin ikilinin kendi minibüsü ile kaçmasına yardım etmesi ile ilgili sorulara; “Ben bir şey görmedim ki” diyerek cevap vermesi kahkahalara neden oldu.

Son güncelleme: 09:23 - 31.01.2016