Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oktay Kaynarca’dan, hakaret eden takipçisine: Bekle koçum, sen bekle! tehdidi!
Oktay Kaynarca’dan, hakaret eden takipçisine: Bekle koçum, sen bekle! tehdidi!
Deniz Çakır'la çekilmiş fotoğrafının altına yapılan hakaret içerikli yorum yapan bir sosyal medya kullanıcısı Oktay Kaynarca'yı tabiri caiz ise çıldırttı. Kaynarca yorumun sahibini, "Bekle koçum, sen bekle" diyerek tehdit etti. Deniz Çakır'ın Oktay Kaynarca ile geçmişte olan birlikteliğine laf atan kullanıcı Oktay Kaynarca'yı 'Kendini mafya babası zannediyor' diye tanımlamıştı
Magazin 13 Eylül 2017 - 09:27

Ünlü oyuncu Deniz Çakır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol aldığı eski evgilisi Oktay Kaynarca ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Fotoğrafa hakaret içeren yorumlar yapan kullanıcıya Oktay Kaynarca’dan sert bir yanıt geldi…

“ADAM MI KALMADI”

Paylaşımın altına Çakır’ın bir takipçisi Oktay Kaynarca’ya hakaret içeren bir yorum yaptı. Çakır’ın takipçisi yorumda “Ya yazık sana Deniz Çakır bu y….. çıkıyorsun. Git! Adam mı kalmadı. Kendini mafya babası zannediyor” ifadelerine yer verdi.

“BEKLE KOÇUM SEN BEKLE”

Bu ifadelere sinirlenen ünlü oyuncu Oktay Kaynarca da adeta yorumun sahibini tehdit edercesine söz konusu ifadelere cevap verdi.
Kaynarca “Bekle koçum bekle bakalım bir göreyim ben seni. Sen bekle…” dedi.

İşte söz konusu paylaşım ve Kaynarca’nın cevabı:

oktay-kaynarca-deniz-cakir-hakaret
Son güncelleme: 09:57 - 13.09.2017