Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oktay Kaynarca’dan örnek olacak Atatürk paylaşımı
Oktay Kaynarca’dan örnek olacak Atatürk paylaşımı
Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Atatürk'ün Türkiye için ne kadar önemli bir değer olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş.
Magazin 8 Ağustos 2016 - 11:38

Ünlü isimler dün ellerine Türk bayrakları alarak Yenikapı’da gerçekleştirilen mitinge koştu. Şu sıralar Bodrum’da tatil yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde izlediğimiz Oktay Kaynarca da’ Bodrum darbeye hayır mitingi’ne katıldı. Buradan çok sayıda video ve fotoğraf paylaşan Kaynarca, video çektiği sırada ilginç bir görüntü ortaya çıktı.

oktay
Kaynarca’nın video çektiği sırada arkasında yanan meşale videonun başlangıcında Kaynarca’nın tam kafasının yanındaymış gibi görünüyor.

 

ATATÜRK’E ÖVGÜ

Elinde Türk bayrağıyla çekilmiş çok sayıda fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Kaynarca bununla da yetinmeyerek Atatürk’ün Türkiye için ne kadar değerli olduğunu şu sözlerle göstermek istemiş.

İşte başarılı oyuncunun o satırları: “Nasıl bir azim, nasıl bir vatan sevdası, nasıl bir komutanlık, nasıl bir devlet adamlığı, nasıl bir öngörü? Gerçekleştirdikleri gibi, bu günleri de görüp söylemesi inanılmaz. Üstelik bu günlerin çaresi olarak elimize reçeteyi de vermiş olması… İyi ki benim Atam olmuşsun, iyi ki benim ülkemin insanı olmuşsun. Yaşadıkça neferlerin olacağız Atam.”

İLGİLİ HABEROktay Kaynarca kendisine yöneltilen eleştirilere sert yanıt verdiOktay Kaynarca kendisine yöneltilen eleştirilere sert yanıt verdi

Son güncelleme: 17:00 - 08.08.2016