Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oktay Kaynarca’dan yine yanak yanağa bir paylaşım
Oktay Kaynarca’dan yine yanak yanağa bir paylaşım
Başarılı oyuncu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda annesine yer vermiş.
Erdinç YAPAN
Magazin 3 Ağustos 2016 - 13:30

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle milyonları yeniden kendisine hayran bırakan Oktay Kaynarca, dizinin tatile girmesiyle birlikte son zamanlarda sosyal medya hesabını daha aktif olarak kullanıyor. Önceki gün hesabından ayrıldığı iddia edilen Deniz Çakır’la yanak yanağa vermiş samimi bir fotoğrafını paylaşan Kaynarca, ondan önceki günlerde de sarışın bir kadınla çekilmiş karesini paylaşmıştı.

İLGİLİ HABEROktay Kaynarca'nın fotoğrafındaki gizemli sarışın kim?Oktay Kaynarca’nın fotoğrafındaki gizemli sarışın kim?

Paylaşımda sarışın kadınla el ele olduğu görülen Kaynarca bu fotoğraflarla ilgili yorum yapmak yerine yaptığı iki paylaşımı da silmeyi tercih etti. Yakışıklı oyuncu Oktay Kaynarca sildiği o fotoğraflardan sonra bu defa yine bir kadınla yanak yanağa fotoğrafını yüklemiş.

İLGİLİ HABEROktay Kaynarca Deniz Çakır'la fotoğrafını paylaştıOktay Kaynarca Deniz Çakır’la fotoğrafını paylaştı

Ancak bu defa paylaşımını silecek gibi görünmüyor çünkü yanındaki kadın Kaynarca’nın annesi. Başarılı isim annesiyle çekilmiş bu selfieyi “Anne candır, anne kutsaldır” notuyla paylaşmış.

oktay-kaynarca-ic
Son güncelleme: 13:32 - 03.08.2016