Reklamsız Sözcü

Ömür Gedik Bülent Ersoy’un kürk yaklaşımı hakkında konuştu

Ömür Gedik ve Bülent Ersoy arasındaki kürk kavgasında tarafların açıklamaları giderek sertleşiyor.
Emre ÇEVİK
09:128 Mart 2016
Ömür Gedik Bülent Ersoy’un kürk yaklaşımı hakkında konuştu
Ömür Gedik ve Bülent Ersoy arasındaki kürk kavgasında tarafların açıklamaları giderek sertleşiyor.

Geçtiğimiz günlerde Bülent Ersoy ,Ömür Gedik için ”Ben o gazeteci midir nedir o hanım efendinin peşine dedektif taktım ve kasaba girerken yada bir restoranda et yada balık siparişi verdiğini duymayayım” diyerek Kürk kavgasının fitilini ateşlemişti.
Önceki akşam Bebek’te bir basın açıklaması yapan Ömür Gedik ” Biz Bülent Hanım'a kürk giymesin dedik çünkü, kürkün arkasında yatan çok korkunç gerçekler var, Bülent Hanım gerçekten bilmiyor, bilse o kürkü alır bir kenara atar ve bizim yanımıza gelip “Ben de sizinle birlikteyim kürke karşı” derdi.

Foto: Emre Çevik
O kürklerin parlak ve canlı durması için, canlı iken kesiliyor hayvanlar işin içinde bir işkence var arkadaşlar, bir tarafta hayvanlar işkence ile öldürülürken diğer tarafta insanlar güzel görüneyim havalı görüneyim derdine düşüyorlar ki güzel görünmüyorlar zaten. Lüks ve havalı olayım derken katil oluyor kürk giyenler.

Kürk giyenlere şunu söylemek istiyorum kürk giyiyorsanız ya katil ya da sadistsinizdir. Bülent Hanım’ın et, balık, ot yemeyin ben de kürk giymeyeyim demesi kadar saçma bir şey yok, ama peşime dedektif takabilir, benden ona malzeme çıkmaz” dedi. Ömür Gedik basın toplantısının ardından gazeteciler ile bir saat kadar çay içip sohbet etti.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp