Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ömür Gedik’ten Sibel Can’a ‘kürk’ mesajı
Ömür Gedik’ten Sibel Can’a ‘kürk’ mesajı
Hayvanları koruma konusunda birçok çalışma yapan ve kürklere olan karşılığıyla da bilinen Ömür Gedik, geçtiğimiz günlerde aldığı kürkle gündeme gelen Sibel Can'a mesaj gönderdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 9 Kasım 2016 - 17:42

Hayvanlar için yaptığı çalışmalarla öne çıkan Ömür Gedik, HAÇİKO’nun tüm geliri sokak hayvanları yararına kullanılmak üzere hazırladığı masa takviminin tanıtımında Sibel Can’a da mesaj gönderdi.

Ömür Gedik’in ev sahipliğinde önceki akşam Şişli’de bulunan İstanbul Marriott Hotel’de gerçekleşen tanıtıma oyuncu Cansel Elçin de katıldı.

omurkapak

Gecede felç geçirmiş olan iki kediyle yakından ilgilenen Elçin, “İnsanların savunmasız hayvanlara yaptığı öldürme ve işkence olaylarını aklım almıyor. Umarım herkes bilinçli bir şekilde canlıların iyi yaşam sürmeleri için elinde geleni yapar” dedi.

SİBEL CAN’DAN DESTEK İSTEDİ

sibel

Sibel Can’ın 40 bin TL değerinde kürk aldığı yönündeki haberlere Ömür Gedik sessiz kalmadı. Gedik, “Sibel Can biz hayvan severlerin tepkisinden korktu ve asılsız olduğunu açıkladı kürk meselesinin. Sibel’i çok severim. Ama o da Bülent Hanım (Bülent Ersoy) gibi bizim yanımızda durup, hayvanların korunmasıyla ilgili açıklama yapmalı” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERSibel Can da kalp manto modasına uyduSibel Can da kalp manto modasına uydu

Son güncelleme: 17:51 - 09.11.2016