Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Öpücem öpücem dedim sana
Öpücem öpücem dedim sana
Beyoğlu’nda bir açılışa katılan Kemal-Kadir Doğulu kardeşler hayranlarının tacizine uğradı. Star TV’de yayınlanan ‘Aşk Kafe’ programında yarışmacı olan Nagehan Akpınar Kemal Doğulu’yu görünce öpmek için zorla boynuna sarıldı. 
Emre ÇEVİK
Magazin 9 Ekim 2016 - 23:41

iLGiNiN DOZU KAÇTI

Biri oyuncu diğeri modacı olan Kadir-Kemal Doğulu kardeşler önceki gece İstiklal Caddesi'nde bir partiye katıldılar. Beyoğlu'nda Doğulu kardeşleri gören hayranları ikilinin etrafını sardı. Hengamede iki kardeş İstiklal Caddesi'ne girdiklerine bin pişman oldu.

syd_5589

KOŞARAK KAÇTILAR

Kemal Doğulu'nun sunuculuğunu yaptığı ‘Aşk Kafe' isimli programın yarışmacılarından Nagehan Akpınar da tesadüfen Beyoğlu'ndaydı. Genç kadın Doğulu'yu görünce boynuna sarıldı. Sunucusunu dudağından öpmek isteyen yarışmacı modacıya zor anlar yaşattı.

syd_5610

ETLE TIRNAK GiBiYiZ

Kardeşiyle aralarının açık olduğu haberlerini yalanlayan Kadir Doğulu, “Aramız çok iyi. Biz asla kavga etmeyiz. Etle tırnak gibiyizdir” dedi. Doğulu, hayranlarıyla selfie çekmekten yoruldu.

Son güncelleme: 23:42 - 09.10.2016