Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Öykü Gürman’dan Yavuz Bingöl ile ilgili çarpıcı açıklamalar
Öykü Gürman’dan Yavuz Bingöl ile ilgili çarpıcı açıklamalar
Öykü Gürman, boşandığı eski eşi Yavuz Bingöl ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Magazin 25 Mayıs 2016 - 14:16

Ünlü türkücü Yavuz Bingöl ile evliliğini geçtiğimiz aylarda sonlandıran Öykü Gürman, Kanal D’nin ‘Renkli Sayfalar’ programına ‘boşanması’ ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Boşanma sonrası çıktığı Barcelona tatilinden dönen Gürman, biten evliliğiyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

oykukapak

YORULDUM

“Çok fazla yoruldum diyebilirim. Psikolojik tedavi görüyorum. Her şey tecrübe bu hayatta. Tabii ki bir sürecin sonunda verilen karar. Evlilik zor bir şey, sorumluluk gerektiren bir şey. Bence evlilik çok güzel ana doğru insanla o düzeni tutturduğunuz zaman güzel. Ben biraz fazla detaycı ve sorumluluk sahibiyim. dolayısı ile aynı sorumlulukla karşımdakinin de hareket etmesini bekliyorum. Tabii ki yaşantılar, onun bu zamana kadar tecrübe ettikleri, yaşı…

Beklentilere cevap vermeyince karşılıklı iki kişi o ilişkinin zaten yürümesinin bir anlamı olmuyor. Ben çok emek verdim. Tabii ki Yavuz Bey de kendine göre emek vermiştir. Onlar bir noktada kesişmediği zaman, zorla kesiştirmeye çalışıyormuşsun gibi oluyor. O zaman da karşı tarafın karakterine ters düşüyor bu durum. Pişmanlığım yok, güzel şeyler de yaşadık. Çok şey de öğrendim.

Yeni bir ilişki yaşamayı çok isterim. Çünkü çocuk sahibi olmak istiyorum. Tekrar evlenmeyi isterim ama biraz daha düşünerek… Yavuz’un benden sonra bir ilişkisi olmaz. Olmaz yani öyle bir iş. Geçmiş olsun. Yerimi kimse dolduramaz. “

Son güncelleme: 08:01 - 26.05.2016