Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Öykü Serter, Kemal Doğulu’nun yokluğunu aratmadı
Öykü Serter, Kemal Doğulu’nun yokluğunu aratmadı
Merdivenden düşerek yaralanan ve yoğun bakıma kaldırılan Kemal Doğulu, Bodrum'daki sahnelerine çıkamayınca kadim dostu Öykü Serter yardımına koştu.
Magazin 8 Temmuz 2016 - 14:53

Geçtiğimiz hafta evinin merdivenlerinden düşerek ağır yaralanan ve yoğun bakıma alınan Kemal Doğulu'nun, Bodrum'daki sahneleri iptal olmuştu. Doğulu'nun yakın arkadaşı Öykü Serter iptal olan sahneleri alarak önceki gün Pasha Club’ta performans sergiledi.

oykur-serter-ic

Sezon sonuna kadar Doğulu ile anlaşan Pasha Kulüp, Doğulu kaza geçirince yerine Serter ile anlaştı. Özel bir televizyon kanalında yayınlanan bir moda programının sunuculuğunu yapan Öykü Serter, Gümbet Barlar Sokağı’nda hizmet veren Pasha Club’ta sahne aldı.

oyku-serter-ic8

Dj kabininde çaldığı birbirinden hareketli şarkılarla mekanı tıklım tıklım dolduran Serter, tatilcileri coşturdu. Yaptığı danslarla da beğeni toplayan Serter zaman zaman hayranlarıyla sohbet etti.

oyku-serter-ic55

Serter’in çaldığı şarkılarda mekana eğlenmeye gelen tatilciler yerinde duramazken Serter de Dj kabininde bol bol özçekim yaptı. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren konserde Öykü Serter hayranları unutulmaz bir gece yaşadı. İHA

İLGİLİ HABERKemal Doğulu taburcu olduKemal Doğulu taburcu oldu