Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oyun hamuru gibi oyuncu!
Oyun hamuru gibi oyuncu!
Kolombiyalı uyuşturucu kralı, patronu, kaçakçısı Pablo Escobar’ın hayatından yola çıkarak hazırlanan dizi ‘Narcos’, Netflix’in malum en beğenilen yapımlarından biri.
Magazin 17 Eylül 2016 - 01:18

Kolombiyalı uyuşturucu kralı, patronu, kaçakçısı Pablo Escobar'ın hayatından yola çıkarak hazırlanan dizi ‘Narcos', Netflix'in malum en beğenilen yapımlarından biri. İkinci sezonu da muhteşem ve aynı etkileyicilikte, “Kötü adam, iyi hikaye ve harika oyunculuk” üçlüsünün etkisi büyük.
Özellikle başrol oyuncusu Wagner Moura'ya hayranlık beslememek mümkün değil.
Pablo Escobar gibi baskın, onun kadar bilinen bir karakteri o kadar iyi oynamak…
Üstelik dizide ara ara gerçek görüntüler de kullanıldığı için Escobar'ın kendisini de görüyoruz, yine de Moura bazen daha gerçek gelebiliyor; o kadar iyi!
İlginç olan Moura'nın dizi başlamadan önce İspanyolca bilmiyor oluşu.
Dizinin ilk önce İngilizce çekilmesi düşünülmüş. Ama Moura Brezilyalı, dolayısıyla İngilizce'yi de aksanlı konuşuyor. Kendisi durumu anlatırken, “Tamamen yanlış rol dağılımı yapılmış gibiydi. Çok sıskaydım ve gram İspanyolca bilmiyordum. Önce üniversitede İspanyolca dersleri almaya başladım, sonra da 18 kilo aldım.”
Diziyi seyredenler kilo ve İspanyolca konusunda da Moura'nın başarısını görebilir!
Darısı bizim oyuncularımızın başına.

1