Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oyuncu Maitland Ward hayranlarını duşa çağırdı
Oyuncu Maitland Ward hayranlarını duşa çağırdı
Amerikalı oyuncu Maitland Ward, banyosunda çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşıp, hayranlarını birlikte duş almaya davet etti.
Magazin 20 Temmuz 2017 - 14:09

Amerika’da yayınlanan Boy Meets World dizisinde oynayan 40 yaşındaki Maitland Ward, sosyal medya hesabından duşta tamamen çıplak olarak çektiği fotoğrafını paylaşıp hayaranlarını kendisi ile beraber duş yapmaya davet etti.

maitland-ward

“BENİ KISKANIYORLAR”

Oyuncu paylaştığı fotoğraflara şu notu ekledi: Snapchat hesabımdan paylaştığım fotoğraflar silindi. Fotoğraflarımı kimlerin şikayet ettiğini çok merak ediyorum. Biliyorum bazıları benim gibi bir fiziğe sahip olmadıkları için beni kıskanıyorlar. Özgür olmayı ve kendimi vücudumu göstererek ifade etmeyi seviyorum. Duşta çektiğim fotoğraflar ile hayranlarımı duşa davet ediyorum. Ben bunu sadece eğlenmek için yapıyorum. Her zaman formda kalmanın zor olduğunu belirten oyuncu, kendisine iltifat eden takipçilerine teşekkür etti.

maitland-ic