Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oyuncu Murat Aygen, iş kazası geçirdi
Oyuncu Murat Aygen, iş kazası geçirdi
Bodrum'da çekilen 'Bodrum Masalı' dizisi setinde gözüne kimyasal madde sıçrayan Murat Aygen, 3 gün karanlık odada kaldı.
Magazin 15 Kasım 2016 - 18:37

Bodrum’un çeşitli mahallelerinde ve mekanlarında çekimleri devam eden, Kanal D’de yayınlanan ‘Bodrum Masalı’ dizisinde ‘Evren’ karakterini canlandıran Murat Aygen’in, sette sağ gözüne kimyasal madde sıçradı. İyileşme sürecinde zor anlar yaşayan Aygen, gözüyle ilgili Instagram hesabından fotoğraf paylaştı.

gz

Bir süre ara verdiği çekimlere geri dönen Aygen, “1 hafta önce gözüme kimyasal madde kaçtı. Göz kapağımın altı ve içi yandı. 3 gün karanlık odada kaldım. Şu anda iyiyim. Lensimi taktığım için adaptasyon zorluğu yaşıyorum” dedi.

Kızının Bodrum gibi sakin bir ortamda büyüyecek olmasının sevindirici olduğunu söyleyen Aygen, “Bodrum’u çok seviyorum. Zaten yıllardır gelip gittiğim yarı yerleşik olduğum bir yerdi. Hepten yerleştik. Umarım çok uzun sürer bu projede burada kalırız. Bodrum’da uzun süreli yaşamadım ama tatil amaçlı kaldım. Burası kışın ayrı güzel. İstanbul’da olmamak beni zorlamayacak. Zaten gidip geliyorum. Günübirlik bile olsa gidip geliyorum. Benim de 13 aylık bir bebeğim var. Onun da böyle Bodrum gibi sakin bir ortamda büyüyecek olması güzel. Bu proje de kaymaklı ekmek kadayıfı oldu” dedi.

DHA