Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oyuncu Şeyma Korkmaz kimdir?
Oyuncu Şeyma Korkmaz kimdir?
Kardeşi T.K'yı bıçakla yaralayan zanlıya adliye önünde saldıran oyuncu Şeyma Korkmaz dün sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Peki, oyuncu Şeyma korkmaz kimdir?
Magazin 21 Haziran 2016 - 10:11

Star TV’de Beni Affet dizisinde rol alan Şeyma Korkmaz önceki gün kız kardeşini bıçakla yaralayan zanlıyı adliye önünde görünce saldırmaya başladı. Polisler genç oyuncuyu zorlukla ayırdı. Bu haberin duyulmasının ardından başarılı oyuncu sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki, oyuncu Şeyma Korkmaz kimdir?

ŞEYMA KORKMAZ KİMDİR?

1988 yılında Eskişehir'de dünyaya gelen Şeyma Korkmaz, ailesinin 3. çocuğu olarak dünyaya geldi. İlköğretim eğitimini Eskişehir ‘de bitirdi. 2000 yılında Çanakkale ‘ye yerleşti ve üniversite dahil geri kalan 11 yıllık eğitim hayatını Çanakkale ‘de tamamladı. Liseyi Çanakkale Güzel Sanatlar Lisesinde Resim Bölümünde okudu. Üniversiteyi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliğini bitirdi. Okul yıllarında Volkan Sezai SUDA ile birlikte çalıştı, fotomodellik yaptı. 2011 yılında yayınlanan Hayata Beş Kala dizisi ile adını duyuran Şeyma Korkmaz ardından aynı yıl ekranlara gelen Beni Affet dizisi ile kariyerine devam etti. Bu dizide canlandırdığı Feride karakteri ile oldukça beğeni toplamıştı. Ayrıca oyuncu Öyle ya da Böyle isimli bir de sinema filminde rol almıştır.