Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özcan Deniz 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu ile aşk yaşadığı iddialarına sert cevap verdi
Özcan Deniz 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu ile aşk yaşadığı iddialarına sert cevap verdi
Özcan Deniz, hakkında çıkan aşk haberlerine tepki gösterdi ve özür dilemeyenlerin yargı karşısında hesap vereceğini açıkladı.
Magazin 18 Kasım 2016 - 16:01

Özcan Deniz'in son filmi ‘İkinci Şans’ta rol verdiği 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu'yla aşk yaşadığı iddia ediliyor. Bu iddiaların çıkmasının nedeni ise Deniz’in sosyal medyada Saraçoğlu’nun fotoğrafına “Sende olmasa ben napabilirdim. Yolun açık, hep yanındayım” yazması…

Daha önce kendisinden 23 yaş küçük Buse Narcı ile ilişki yaşayan Deniz, filminin çıktığı dönemde adının Afra Saraçoğlu ile anılmasıyla çılgına döndü. Sosyal medya hesabından Saraçoğlu’yla fotoğrafını paylaşan ünlü isim, uzun bir not yazarak, bu haberleri yapanları özür dilemeye davet etti. Deniz, aşk iddialarını açıklayarak giriş yaptığı yazısını da bugünün gündemi ‘pedofili’ ile bağlayarak bitirdi. Hedefinde ise gazeteciler vardı.

AŞK İDDİALARINA SERT CEVAP!

“Herkesin dikkatine… Uzun süren yorucu bir çalışma sonucu emeğimizin karşılığını alabileceğimiz bir filmi vizyona soktuk. Hakkımızı teslim edenlerin yanı sıra hakkımızı yemeye çalışan, vicdanı ve saygısı olmayan insanların da devreye girdiğini gördük. Lafı uzatmayacağım. Tabii ki tam da filmin çıktığı haftada kişiliğime zarar verme çabanızı anlayacak kadar sizi tanıyorum. Omurgasız bir yapının içinde birçoğunuzun kazanç peşinde olduğunu da biliyorum. Elinizde hiçbir veri olmadan 19 yasındaki bir kızla ilişki yaşadığımı iddia etmeniz, reklam peşinde koşanlara inanıp beni harcamaya çalışmanız, dilinizin ve kaleminizin ayarını kaçırıp kendi uydurduğunuz dedikoduyu gerçekmiş gibi hakaret boyutunda ifade etmeniz, beni bu yazıyı yazmaya zorladı.

Aranızdaki gerçek magazin gazetecilerini tenzih ederek söylüyorum; birçoğunuz gazeteci falan değilsiniz. Bitmiş ve zaten olup olmadığı da tartışılan kariyerlerinizi dedikodu programlarında, onu bunu asıp keserek toplamaya çalıştığınız gözle görülür bir gerçek. Zaten işin riskli tarafı da bu. Çünkü bu geliri ve fırsatı, bu kontrolsüz ortamda sonuna kadar kullanacağınız aşikâr. Bunu yargılamıyor ve yadırgamıyorum. Bu durum bir popüler “kültür” gerçeğidir ve kabul ediyorum.

AFRA SARAÇOĞLU BENİM KARDEŞİM GİBİDİR

Pedofilinin tartışıldığı bir dönemde yaptığınız bu şuursuzluk affedilir bir davranış değildir. Afra Saraçoğlu benim sözleşmeli oyuncumdur ve kardeşim gibi davrandığım biridir.

ÖZÜR DİLEMEYEN YARGIDA HESAP VERECEK

1. Mantıklı ol; filmin önüne geçecek her uydurma habere şu an cevap vererek gündeme gelmek istemeyeceğimi düşün.
2.Gazeteci ol; filmin adını doğru yaz (Cengiz Semercioğlu) oyuncularıma yönetmenleri olarak yaklaşırkenki mesafemi kendi çirkin düşüncelerinle yorumlama.
3.Vicdanlı ol, emeğe zarar verme.
4.İnsan ol, 30 yılını harcamış, tırnaklarından kan gelene kadar tırmalayarak, halkıyla kariyerini oluşturmuş biri ile; 19 yaşında hayatının baharında, kariyerinin başındaki bir insanı asılsız, uyduruk “haberlerle” harcama.
5.Adam ol, yaptığını düzelt, özrünü dile.

Benden ve Afra Saraçoğlu’ndan özür dilemeyen, böyle bir durum varmış gibi ifadelere devam eden kişiler yargı karşısında hesabını verecektir.”

İLGİLİ HABERÖzcan Deniz sevgilisi Buse Narcı ile tatildeÖzcan Deniz sevgilisi Buse Narcı ile tatilde

İLGİLİ HABERÖzcan Deniz ile Afra Saraçoğlu aşk mı yaşıyor?Özcan Deniz ile Afra Saraçoğlu aşk mı yaşıyor?

Son güncelleme: 17:05 - 18.11.2016