Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özcan Deniz İkinci Şans filminde oynadığı Nurgül Yeşilçay için söyledi
Özcan Deniz İkinci Şans filminde oynadığı Nurgül Yeşilçay için söyledi
Özcan Deniz, İkinci Şans filminde birlikte oynadığı Nurgül Yeşilçay için şaşırtıcı ifadeler kullandı.
Magazin 15 Haziran 2016 - 15:49

Başarılı isim Özcan Deniz’in yıllar sonra Nurgül Yeşilçay’la yeniden bir araya geldiği proje İkinci Şans’ın çekimleri tamamlandı. Setin ilk gününden beri sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunan Özcan Deniz, geride bıraktığımız gün yaptığı ‘seri katil selfiesi’ yüzünden eleştirilmişti. Deniz bu paylaşımı kısa süre sonra sildi.

İLGİLİ HABERÖzcan Deniz seri katile benzeyen oyuncuyla selfie çekti sosyal medya karıştıÖzcan Deniz seri katile benzeyen oyuncuyla selfie çekti sosyal medya karıştı

KAMERA ÖNÜ VE ARKASI BİR ARADA

Özcan Deniz, çekimlerini bitirdiği İkinci Şans filminin setinden toplu çekilmiş bir fotoğrafı paylaştı. Deniz’in bu paylaşımı yaparken Nurgül Yeşilçay için kullandığı ifadelerse son derece ilginç. İşte Deniz’in o satırları:

İLGİLİ HABERÖzcan Deniz'in fındık kurduÖzcan Deniz’in fındık kurdu

“İkinci Şans filminin tüm emek verenlerine yürekten teşekkür ediyorum. Muhteşem bir ritmin ve enerjinin yakalandığı nadir işlerden birini yaptık sizlerle. Yorucu geçen haftaların ardından bu sabah herkes göz yaşları içinde ayrıldı setten. Başta Nurgül Yeşilçay olmak üzere tüm oyuncu kadrosuna teşekkür ederim. Disiplinli,inanarak ve performanslarını en üst seviyede, esirgemeden sergiledikleri için. Nurgül’le yıllar sonra tekrar kamera önünde olmak, oyunculuğunun en ham halini monütörden izlemek, muhteşem yeşil gözlerine tekrar aşık aşık bakmak ve en önemlisi onu seyirciye yepyeni bir karakterle tanıştırmaya hazırlanmak çok heyecan verici. Filme dair anlatılacak çok şey var. Şimdilik söyleyebileceğim son cümle; Arkadaşlar çok güzel bir filmimiz oldu. Yolu açık olsun. Hayırlı olsun. Bir daha ki işte görüşmek üzere.”

ozcan-deniz