Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özcan Deniz ile Afra Saraçoğlu aşk mı yaşıyor?
Özcan Deniz ile Afra Saraçoğlu aşk mı yaşıyor?
Özcan Deniz'in 'İkinci Şans' filminin 19 yaşındaki genç yıldızı Afra Saraçoğlu ile aşk yaşadığı iddia edildi.
Magazin 16 Kasım 2016 - 09:46

Kendisinden 23 yaş küçük sevgilisi Buse Narcı ile olaylı bir şekilde ayrılan Özcan Deniz’in 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu’yla aşk yaşadığı iddia edildi.

‘Duymayan Kalmasın’ programının haberine göre Özcan Deniz'in çekimler sırasında “fındık kurdu” diye hitap ettiği dizinin genç yıldızı Afra Saraçoğlu'yla yakınlaştığı konuşuluyor.

afra

44 yaşındaki Özcan Deniz, kendisine kalp emojisiyle “hocam” diye hitap eden 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu'na karşılıksız kalmadı ve sosyal medyadan “Sen de olmasan ben ne yapabilirdim. Yolun açık, hep yanındayım” yazdı. Bu samimiyet ikilinin dikkatli takipçilerinin gözünden de kaçmadı.

ozcan

Özcan Deniz, son olarak “İkinci Şans” filminde de kısa bir rol verdiği kendisinden 23 yaş küçük Buse Narcı'yla aşk yaşamış ve bu ilişki olaylı şekilde bitmişti. Bu yüzden yapılacak “İkinci Şans” filminin galasına da ayrıldığı sevgilisi Buse Narcı'yı davet etmeyen ünlü sanatçı, geçen aylarda ortaya atılan Narcı'nın filmdeki sahnesini montajda atacağı iddiasını da yalanlamıştı.

 

İLGİLİ HABERÖzcan Deniz'den eski sevgili açıklamasıÖzcan Deniz’den eski sevgili açıklaması

İLGİLİ HABERÖzcan Deniz sevgilisi Buse Narcı ile tatildeÖzcan Deniz sevgilisi Buse Narcı ile tatilde

Son güncelleme: 18:42 - 16.11.2016