Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özcan Deniz sevgilisi Buse Narcı ile tatilde
Özcan Deniz sevgilisi Buse Narcı ile tatilde
Özcan Deniz, 'İkinci Şans' filminin çekimlerini bitirir bitirmez soluğu sevgilisi Buse Narcı'nın yanında aldı.
Magazin 20 Haziran 2016 - 09:08

Özcan Deniz, film çekimlerini bitirir bitirmez soluğu sevgilisi Buse Narcı’nın yanında aldı. Bir süredir birlikte olan Buse Narcı ve Özcan Deniz  Marmaris’te bir teknede hasret gideriyor. Deniz, tatilde sevgilisi Buse Narcı’nın bol bol fotoğrafını çekiyor.

Geride bıraktığımız günlerde Nurgül Yeşilçay’la birlikte çektiği filmi ‘İkinci Şans’ı bitiren Özcan Deniz, yorgunluğunu atmak için tatile çıktı. Marmaris’te demirli teknesine giden Deniz burada kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Buse Narcı ile bir araya geldi. Geçtiğimiz mart ayında ayrıldıkları iddia edilen ikili, tekneleriyle önceki gün Yunan adalarına açıldı. Sevgilisiyle geçirdiği keyifli vakitleri fotoğraflayan Özcan Deniz’in bu karelerinden birini sevgilisi Buse Narcı Instagram hesabından paylaştı.

buse-narci-ic

BUSE NARCI KİMDİR?

Adı bir zamanlar Özcan Deniz ile aşk yaşadığı iddialarına karışan Buse Narcı, 1993 yılında Fethiye’de dünyaya geldi. Tevfik Hiçyılmaz’dan eğitim alan Narcı, Oda Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmaktadır. Kenan Işık’ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına katılıp ilk soruda elenerek Türkiye gündemine oturmuştu. Daha sonra Show Tv’de yayınlanan “Bugün Ne Giysem” yarışmasına katılıp burada Barbie olarak adlandırılınca foto modellik teklifleri alan Buse Narcı, bir arkadaş toplantısında tanıştığı Özcan Deniz ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Buse Narcı ve Özcan Deniz, aşk yaşadıklarına dair haberleri yalanlamış olsa da son günlerde konuşulan iddialara göre ikilinin tamamen ayrıldığı ve ilişkilerini bitirdikleri konuşuluyor.

Son güncelleme: 13:11 - 20.06.2016