Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özcan Deniz sevgilisinden ayrıldığını böyle duyurdu
Özcan Deniz sevgilisinden ayrıldığını böyle duyurdu
Özcan Deniz, birlikte tekne turuna çıktığı sevgilisi Buse Narcı'dan ayrıldı, bunu sosyal medya hesabından duyurdu.
Magazin 5 Ağustos 2016 - 09:13

Magazin kulislerinde konuşulan iddialar doğruysa, Özcan Deniz (44) ile evlilik planları yaptığı 21 yaş küçük sevgilisi Buse Narcı yeniden ayrıldı. Deniz, Nurgül Yeşilçay'la çektiği “İkinci Şans” isimli film çekimlerini bitirir bitirmez soluğu sevgilisi Narcı'nın yanında almıştı. Uçankuş'un haberine göre çift, aşklarına son verme kararı aldı.

BAŞKALARININ MASUMİYETLERİNE DİL UZATMA

İddialara göre Narcı boynundaki Özcan yazılı dövmeyi de sildirdi. İkiliden Özcan Deniz, ise geçtiğimiz gün Albert Camus'nun “Olmayacak insanlarla olmayacak hayaller kurduğum için, en çok da kendimden af diliyorum” sözleriyle ayrılığa dair sert bir gönderme yapmıştı. Narcı da sosyal medya sayfasından “Bazı insanlar kişiliklerinin eksik yanlarıyla yüzleşmek yerine, eksiklerini başkalarının masumiyetlerine dil uzatarak kapatmayı, sağır vicdanlarına karşı dürüst olmaktansa ağır kusurlarını yükleyecek bir günah keçisi bulmayı tercih ederler” sözünü paylaştı ve altına “Ve hayatlarında her zaman kaybeden olurlar…” notunu ekledi.

İLGİLİ HABERÖzcan Deniz sevgilisi Buse Narcı ile tatildeÖzcan Deniz sevgilisi Buse Narcı ile tatilde

Son güncelleme: 11:26 - 05.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.