Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özcan Deniz uyardı
Özcan Deniz uyardı
Özcan Deniz sosyal medya hesabından yaptığı uyarıyla önemli mesajlar verdi.
Magazin 30 Ağustos 2016 - 14:28

Nurgül Yeşilçay ile İkinci Şans adlı filmi için kamera karşısına geçen Özcan Deniz, uzun bir aradan sonra Yeşilçay’la yeniden çalışmanın heyecanını yaşarken, bir yandan da aşk hayatındaki haberlerle gündeme geliyor. Son olarak ağustos ayının ilk günlerinde sevgilisi Buse Narcı’dan ayrılan Deniz, kendisini işine vermiş olsa da sosyal medya hesabından zaman zaman yaptğı paylaşımlarla takipçilerinin kafasını karıştırabiliyor. Yakışıklı ve başarılı isim son olarak yaptığı paylaşımda ‘çevrelerindeki düşmanlar’ konusunda takipçilerini uyarmış. İşte Özcan Deniz’in o satırları:

İLGİLİ HABERÖzcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'ın film çekimlerinden aşk dolu karelerÖzcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın film çekimlerinden aşk dolu kareler

“Yüzünüzdeki gülümsemeyi çalmak isterler… İnsanlar en yakınınız bile olsa bazen bu konuda çok acımasız olabilir. Buna asla izin vermeyin. Onu kaybederseniz sizin kendiniz dahil kimseye hayrınız olmaz ve çok düşman sevindirirsiniz.”