Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özcan Deniz ve Buse Narcı arasındaki ilişki bitti
Özcan Deniz ve Buse Narcı arasındaki ilişki bitti
Özcan Deniz kendisinden 21 yaş küçük olan sevgilisi Buse Narcı’dan ayrıldı.
Magazin 15 Mart 2016 - 13:56

Tarkan ABDULLAHOĞLU

Çiftin yakın çevresinde konuşulanlara göre ikilinin ayrıldığına kesin gözle bakılırken ayrılık nedeni bilinmiyor.

AŞKINI YALANLAMIŞTI

Uzun zamandır adı kimseyle anılmayan Özcan Deniz'in kendisinden 21 yaş küçük olan Buse Narcı ile aşk yaşadığı ortaya çıkmış ve başta bu ilişkiyi Özcan Deniz kabul etmese de ikilinin kendi fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşması ilişkinin olduğunu kuvvetlendirmişti. Buse Narcı ve Özcan Deniz, aşk yaşadıklarına dair haberleri yalanlamış olsa da son günlerde konuşulan iddialara göre ikilinin tamamen ayrıldığı ve ilişkilerini bitirdikleri konuşuluyor.

BUSE NARCI KİMDİR?

1993 Fethiye doğumlu olan Buse Narcı,Oda Tiyatrosu'nda oyunculuk yapmaktadır ve Tevfik Hiçyılmaz'dan eğitim almıştır. Buse Narcı, katıldığı yarışma programları ile dikkat çekmiştir. İlk olarak Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Buse Narcı, ilk soruda elenmiştir. Daha sonra moda ve stil programı ‘Bugün Ne Giysem' yarışmasına katılan Buse Narcı, kendini farklı bir alanda denemek istese de orada da başarılı olamamıştır.