Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özcan Deniz’den Beyazıt Öztürk’e sert sözler
Özcan Deniz’den Beyazıt Öztürk’e sert sözler
Özcan Deniz, Her Şey Aşktan filminin oyuncularını ağırlayan, Beyazıt Öztürk'e sert tweetler attı.
Burcu ÖZEN
Magazin 1 Şubat 2016 - 13:51

Yapımcılığını Özcan Deniz’in üstlendiği, başrollerinde Mithat Can Özer, Hande Doğandemir, Şükrü Özyıldız’ın olduğu ‘Her Şey Aşktan’tan filmi bu hafta vizyona girdi.

Romantik komedi türündeki filmde, evlenme hazırlığı yapan bir kadının müstakbel eşi tarafından düğün arifesinde aldatılması ve o süreçte tanıştığı yeni bir erkekle arasında geçenleri anlatıyor.

Film ekibi Cuma gecesi tanıtım için Beyaz Show’a konuk oldular. Özcan Deniz de telefonla katılarak, filmle ilgili açıklamalar yaptı. Ancak kimse programın gidişatından memnun değildi.

Ünlü oyunculardan çok, programa katılan Evleneceksen Gel yarışmacısı Detone Tansu’nun performansı, film ekibinden daha çok öne çıkarıldı. Damat adayının şarkı söylediği sırada Hande Doğandemir’in de yüzünün asıklığı da dikkat çekti.

Bu duruma Özcan Deniz başta olmak üzere; filmin başrol oyuncuları da bozuldu. Beyaz’ın filmi izlememesine bozulan Özcan, ard arda eleştiri tweetlerinı sıraladı.

İşte Özcan Deniz’in o tweetleri…

 

Son güncelleme: 14:26 - 01.02.2016