Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özcan Deniz’den eski sevgili açıklaması
Özcan Deniz’den eski sevgili açıklaması
Özcan Deniz, eski sevgilisinin İkinci Şans filmindeki sahnelerini sildiği yönünde yapılan haberlere ateş püskürdü.
Magazin 15 Eylül 2016 - 15:58

Yaklaşık 12 yıl önce Asmalı Konak dizisinde yakaladıkları performansla milyonların gönlüne taht kuran Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay, birkaç ay içerisinde seyirciyle buluşmaya hazırlanan İkinci Şans filminde bir araya gelmişti. Çekimlerini yaz ayları içinde biten ve montajı da gerçekleşen film hakkında ortaya atılan iddia Özcan Deniz’i çileden çıkardı. İddia, Deniz’in o dönem sevgilisi olduğu Buse Narcı’nın sahnelerini silmek için kollarını sıvadığını yazıyordu. Özcan Deniz cephesinden konuyla ilgili yalanlama gecikmedi. Özcan Deniz sosyal medya hesabından bu haberlerle ilgili şunları yazdı:

ozcan-deniz-ic

“Bir film ortaya çıktığında onu vareden her unsur özenle işlenir ve korunur. Patron filmin kendisidir. Kişisel hiçbir duygu, filmin seyir kalitesinin ve selametinin önüne geçemez. Amatör yada deneyimsiz şirketler ve kişiler değiliz. İki gündür filmi kirletmeye yönelik aslı astarı olmayan haberler okumaktayız. Filmin montajı bir ay önce kitlendi ve seyircisi ile buluşmayı beklemektedir. Hiç birimizin aklının ucundan bile geçmediği, bahsini bile yapmadığımız bu “menajer cinliği” kokan duruma artık kimsenin itibar etmemesini rica ediyorum. Elbetteki filme zarar verme çabası içinde olan kişiler gurur gecemize dahil olamayacaklar. Onlar adına üzgünüm.”