Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özcan Deniz’in yeni sevgilisi Buse Narcı kimdir?
Özcan Deniz’in yeni sevgilisi Buse Narcı kimdir?
Ünlü şarkıcı, oyuncu ve yönetmen Özcan Deniz, yeni sevgilisi Buse Narcı ile Marmaris'e tatile gitti. Özcan Deniz hayranları ise bu haberin ardından "Buse Narcı kimdir?" sorusunu sormaya başladı.
Magazin 20 Haziran 2016 - 10:15

Yıllardır yaptığı işler ve yaşadığı aşklarıyla gündeme oturan Özcan Deniz yeni sevgilisi ile tatile çıktı. İkili tekneleriyle Marmaris’ten yola çıkarak Yunan adalarına açıldı. Peki, Özcan Deniz’in kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Buse Narcı kimdir?

BUSE NARCI KİMDİR?

Adı bir zamanlar Özcan Deniz ile aşk yaşadığı iddialarına karışan Buse Narcı, 1993 yılında Fethiye'de dünyaya geldi. Tevfik Hiçyılmaz'dan eğitim alan Narcı, Oda Tiyatrosu'nda oyunculuk yapmaktadır. Kenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına katılıp ilk soruda elenerek Türkiye gündemine oturmuştu. Daha sonra Show Tv'de yayınlanan “Bugün Ne Giysem” yarışmasına katılıp burada Barbie olarak adlandırılınca foto modellik teklifleri alan Buse Narcı, bir arkadaş toplantısında tanıştığı Özcan Deniz ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Buse Narcı ve Özcan Deniz, aşk yaşadıklarına dair haberleri yalanlamış olsa da son günlerde konuşulan iddialara göre ikilinin tamamen ayrıldığı ve ilişkilerini bitirdikleri konuşuluyor.