Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özge Borak, yaptığı paylaşımla sosyal medya konusundaki eksiklerini ortaya serdi
Özge Borak, yaptığı paylaşımla sosyal medya konusundaki eksiklerini ortaya serdi
Özge Borak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bu kültüre ne kadar uzak olduğunu gösterdi.
Magazin 29 Eylül 2016 - 14:34

Geride bıraktığımız günlerde, Güldür Güldür ekibiyle yeni sezonda birlikte olmayacağını açıklayan Özge Borak, şimdilerde sosyal medyayı öğrenmek için vakit geçiriyor. Geçmiş döneme ait fotoğrafların paylaşıldığı perşembe gününe özel bir paylaşımda bulunan Özge Borak, takipçilerini yıllar öncesine götürmüş. Paylaştığı fotoğrafın altına yazdıklarıyla sosyal medyada kullanılan terimlere ve yapılan paylaşımlara pek de aşina olmadığı görülen Özge Borak, şu satırları yazmış: “Herkes bir #tbt aşağı #tbt yukarı anlamıyordum. Gerçekten, samimiyetle söylüyorum bak valla DM’yi bile çok geç öğrendim, şimdi bi GT var önce küfür sandım ama herkes yazdığına göre bir şeydir sanırım da ben hala bilmiyorum.

ozge-borak-ic

Her neyse bir #tbt de benden gelsin bakalım. Çok eskiye gittim. Canım arkadaşım Başak geçen gün gönderdi bu fotoğrafı, sanırım sene 1990-1992 civarı olmalı. Avşa adası, çocukluk… Hala görüşüyoruz, bazılarıyla görüşemesek bile irtibat halindeyiz ki bütün çocukluk arkadaşları yok bu fotoğrafta. Onlar da başka #tbt lerde olacak. Hadi bakalım başladık bi #tbt ye, yakında ayağımı bir köşesinden sokuşturduğum fotograflar da paylaşırsam şaşırmayın. “Sadece ayak ne yaaa” diye bakarım hep ama yakında onu da yaparım bu gidişle. Herkesin bir bildiği vardır ayağını koyduğuna göre…”

GT NE DEMEK?

GT‘nin anlamı Geri Takip demektir. Aslında Geri Takip kelimelerinin baş harfleri diyebiliriz. Takipçi sayısını arttırmak isteyenlerin sıkça başvurduğu bir yöntemdir.
Bu sayede o kişiyi takip ettiğinizde o da sizi takip edecektir.