Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özge Özpirinçci hakkında yapılacak haberler konusunda uyardı
Özge Özpirinçci hakkında yapılacak haberler konusunda uyardı
Güzel ve başarılı oyuncu Özge Özpirinçci hakkında çıkan haberleri bu şekilde eleştirdi.
Erdinç YAPAN
Magazin 1 Mayıs 2016 - 08:25
 
 
Özellikle gece gezmelerinde magazin muhabirlerine yakalanan pek çok oyuncu ertesi gün haklarında çıkan haberleri pek hoşnut karşılamaz. Bunda içkili olarak görüntülenmeleri olduğu kadar tamamen masum olmalarına rağmen yine de hiç istemedikleri bir şekilde haberleştirilmiş olmaları da etkendir. Bu konuda magazin muhabirlerine olan güvenini yitiren oyuncu Özge Özpirinçci sosyal medya hesabından hakkında yazılacak muhtemel haberler konusunda takipçilerini uyarmış ve bizi sosyal medyadan takip edin demiş. İşte güzel oyuncunun o satırları:

“Dün gece bir arkadaşımızın doğum gününe gittik. Ben setim erkenden olduğu için içki içmedim. Soda limon ve su içtim. Alkol almadığım için de arabayı ben kullandım çıkışta. Kapı magazin kaynıyordu. Araç kapının önüne geldi bindik. Fotoğraflarımız ve görüntülerimiz alındı. Bunda hiçbir sıkıntı yok. Ben gece kulübünden çıkarken magazinin beni çekmesi gayet normal evet. Asıl merak ettiğim bu haberi nasıl bir başlık ve içerik ile servis edecekler. Göreceğiz… Gerçekten merak içinde bekliyorum… Saatlerdir sizi kapıda bekleyen muhabirlere bir-iki kelime etseydiniz bari diyenler.. O iyi niyeti zamanında çok gösterdim, her seferinde söylediklerim farklı yazıldı, montajlandı, kullanıldı. Artık en güzeli gülümsemek ve yoluma devam etmek. Sevdiğiniz “ünlü” ile ilgili güncel haberleri sosyal medyalarından ve röportajlarindan takip edebilirsiniz.”