Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özge Özpirinçci Kenan ve Sinem’in düğünü hakkında paylaşımda bulundu
Özge Özpirinçci Kenan ve Sinem’in düğünü hakkında paylaşımda bulundu
Özge Özpirinçci, geride bıraktığımız gün yapılan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal düğünü hakkında paylaşımda bulundu.
Erdinç YAPAN
Magazin 16 Mayıs 2016 - 07:48

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Cunda adasında yapılan bir törenle dünya evine girdi. İkilinin düğününe magazin dünyasından çok sayıda oyuncu katıldı. Düğüne katılacak konuklar arasında özellikle merak edilen bir dönem birlikte olan ve çiftin yakın arkadaşları Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci’nin düğüne katılıp katılmayacağı sorusuydu. Bu soru önceki akşam yanıt buldu.

ozge-ozpirincci-ic-2

Düğün saatinde her iki isim de kapıda göründü. Sinem Kobal’ın başarılı organizasyonu sayesinde birbirlerinden oldukça uzak masalarda oturan Düzyatan ve Özpirinçci geceden mutlu bir şekilde ayrıldı. Düğün sonrası memnuniyetini belirten ilk isimse, Özge Özpirinçci oldu. Güzel oyuncu sosyal medya hesabından yazdıklarıyla çifte ömür boyu sağlık ve mutluluk dilemeyi de ihmal etmedi.

ozge-ozpirincci-ic

O KADAR ÇOK EĞLENDİK Kİ…

İşte Özpirinçci’nin o satırları: “Dün gece o kadar çok eğlendik ki, gelememiş olsak çok üzülürdük! Uzun zamandır bu kadar dans ettiğimi hatırlamıyorum! Birbirini bu kadar güzel seven ve hakeden iki şahane insanın mutluluğu ve tatlı heyecanı sarmıştı ki her yeri adeta… Ömür boyu sağlık, huzur, mutluluk, barış ve aşk sizinle olsun Sinem ve Kenan”