Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özge Özpirinçci ve Engin Altan Düzyatan ilk kez bir araya gelecekler
Özge Özpirinçci ve Engin Altan Düzyatan ilk kez bir araya gelecekler
Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci, ayrılıklarının ardından ilk kez aynı ortamda bir araya gelecek...
Magazin 4 Mayıs 2016 - 08:33

Engin Altan Düzyatan ile Özge Özpirinçci’nin uzun yıllar süren ilişkisi, Özpirinçci’nin evlilik istememesi; Düzyatan’ın da baba olmak istemesi yüzünden bitmişti. İkili ayrıldıktan sonra herhangi bir ortamda bir araya gelmedi veya hiç pişti olmadı ama iki ünlü isim eğer Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun düğününe katılırlarsa, ayrılık sonrası ilk kez bir araya gelmiş olacaklar.

özgekapak

Özpirinçci’den ayrıldıktan sonra çok geçmeden sosyetik güzel Neslişah Alkoçlar’la evlenen Düzyatan, geçtiğimiz aylarda ‘baba’ oldu.  Özpirinçci’nin ise oyuncu Burak Yamantürk ile güzel giden bir ilişkisi var.

sinem-kobal-sli-3

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, 14 Mayıs'ta Cunda Adası'nda dünya evine girecek. Çift, sanat dünyasından çok sayıda ismi düğünlerine davet etti. Ünlüler geçidine sahne olacak törene Özge Özpirinçci ve Engin Altan Düzyatan da katılacak. ve ayrılıklarının ardından ilk kez aynı ortamda bir araya gelmiş olacaklar.

 

Son güncelleme: 08:38 - 04.05.2016